РШ ДИНГ 2021 – РК ГОЛДЕН АРТ КЛ7

Детали

Датум Ч. League Сезона
12/11/2023 16:00 ПИОНЕРСКА МАШКА ЛИГА ГРУПА А 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РШ Динг 2021031114
РК Голден Арт КЛ7081018