РК ВАРДАР НЕГОТИНО – РК РАБОТНИЧКИ

Детали

Датум Ч. League Сезона
20/11/2021 18:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Вардар Неготино181533
РК Работнички112132