РК ВАРДАР НЕГОТИНО – РК ГОЛДЕН АРТ-КЛ7

Детали

Датум Ч. League Сезона
08/05/2022 18:00 Прва Лига - Плеј ОФ 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Вардар Неготино151631
РК Голден Арт КЛ7111526