Наши пријатели

РК Вардар Нег. – РК Алушoвски

Details

Date Time League Season
07/12/2019 17:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2019/2020

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Вардар Неготино201737
РК Алушовски171734

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright