РК ВАРДАР 1961 – РК ГОЛДЕН АРТ КЛ7

Детали

Датум Ч. League Сезона
13/12/2023 18:30 СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА Б 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Вардар 1961131932
РК Голден Арт КЛ7151025