РК ТЕКСТИЛЕЦ – РК ГОЛДЕН АРТ КЛ-7

Детали

Датум Ч. League Сезона
27/02/2022 14:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Текстилец050611
РК Голден Арт КЛ7201535