РК ТЕКСТИЛЕЦ – РК БИСИНОВ ФРУИТ ЛЕНД

Детали

Датум Ч. League Сезона
20/11/2022 13:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Текстилец121729
РК Бисинов Фруит Ленд141327