Наши пријатели

РК ТЕКСТИЛЕЦ – ГРК БОРЕЦ

Details

Date Time League Season
23/05/2021 13:00 Прва Лига - Плеј Аут 2020/2021

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Текстилец151126
ГРК Борец140923

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright