Наши пријатели

РК СТРУГА – ГОЛДЕН АРТ КЛ 7

Details

Date Time League Season
23/10/2020 19:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА А 2020/2021

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Струга081523
Голден Арт – КЛ 7091423

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright