РК ШАМПИОН – ЗРК ГОЛДЕН АРТ

Детали

Датум Ч. League Сезона
03/04/2023 19:30 Прва Лига - Плеј ОФ 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Шампион131225
РК Голден Арт КЛ7161733