Наши пријатели

РК ШАМПИОН – ЖРК ГЕВГЕЛИЈА

Details

Date Time League Season
23/05/2021 17:00 ЖЕНСКА РАКОМЕТНА ЛИГА СКОПСКО 2020/2021

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Шампион131225
ЖРК Гевгелија121830

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright