РК ШАМПИОН – РК РАБОТНИЧКИ

Детали

Датум Ч. League Сезона
19/12/2021 17:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Шампион121022
РК Работнички191635