РК ШАМПИОН – РК БИСИНОВ ФРУИТ ЛЕНД

Детали

Датум Ч. League Сезона
04/12/2022 12:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Шампион131528
РК Бисинов Фруит Ленд110920