РК ШАМПИОН – ГРК БОРЕЦ

Детали

Датум Ч. League Сезона
07/11/2021 14:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ЖРК Шампион101222
ГРК Борец121830