Наши пријатели

РК РИНИА М – РК ШАМПИОН

Details

Date Time League Season
25/10/2020 12:15 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2020/2021

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Риниа-М111021
РК Шампион141933

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright