РК РИНИА М – ГРК БОРЕЦ

Детали

Датум Ч. League Сезона
18/10/2020 16:45 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Риниа-М161834
ГРК Борец231740