Наши пријатели

РК РИНИА М – ГРК БОРЕЦ

Details

Date Time League Season
09/05/2021 17:00 Прва Лига - Плеј Аут 2020/2021

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Риниа-М101222
ГРК Борец162036

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright