РК РАБОТНИЧКИ – РК ВАРДАР НЕГОТИНО

Детали

Датум Ч. League Сезона
19/03/2022 13:30 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Работнички121426
РК Вардар Неготино131427