РК РАБОТНИЧКИ – РК ШАМПИОН

Детали

Датум Ч. League Сезона
09/10/2021 13:30 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Работнички111425
РК Шампион091120