РК РАБОТНИЧКИ – РК ГОЛДЕН АРТ-КЛ7

Детали

Датум Ч. League Сезона
20/05/2022 19:30 Прва Лига - Плеј ОФ 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Работнички131730
РК Голден Арт КЛ7141428