Наши пријатели

РК РАБОТНИЧКИ – ГРК ТИКВЕШ 2014

Details

Date Time League Season
27/12/2020 17:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА Б 2020/2021

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Работнички111829
ГРК Тиквеш 2014171431

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright