Наши пријатели

РК РАБОТНИЧКИ – ГРК ТИКВЕШ 2014

Details

Date Time League Season
15/04/2021 16:30 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2020/2021

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Работнички141731
ГРК Тиквеш 2014111324

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright