РК РАБОТНИЧКИ – ГРК БОРЕЦ

Детали

Датум Ч. League Сезона
26/02/2022 19:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Работнички131427
ГРК Борец091625