Наши пријатели

РК РАБОТНИЧКИ – ГОЛДЕН АРТ КЛ7

Details

Date Time League Season
03/06/2021 19:00 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2020/2021

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Работнички161834
Голден Арт – КЛ 7192039

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright