Наши пријатели

РК ПРОЛЕТ 62 – ГОЛДЕН АРТ КЛ 7

Details

Date Time League Season
28/11/2020 18:30 СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА А 2020/2021

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Пролет 62121123
Голден Арт – КЛ 7110920

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright