РК ПРЕСПА 2015 – РК РАБОТНИЧКИ

Детали

Датум Ч. League Сезона
26/09/2021 17:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Преспа 2015080816
РК Работнички121123