РК ПРЕСПА 2015 – РК ГОЛДЕН АРТ КЛ7

Детали

Датум Ч. League Сезона
23/10/2022 19:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Преспа 2015091019
РК Голден Арт КЛ7121224