РК Преспа 2015 – ГРК Борец

Детали

Датум Ч. League Сезона
15/12/2019 13:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2019/2020

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Преспа 2015120921
ГРК Борец110819