РК ПРЕСПА 2015 – ГРК БОРЕЦ

Детали

Датум Ч. League Сезона
24/10/2021 20:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Преспа 2015111021
ГРК Борец121224