Наши пријатели

РК ПРЕСПА 2015 – ГРК БОРЕЦ

Details

Date Time League Season
28/03/2021 16:30 Прва Лига - Плеј Аут 2020/2021

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Преспа 2015151429
ГРК Борец111122

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright