Наши пријатели

РК Партизан – ГРК Борец

Details

Date Time League Season
16/11/2019 14:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2019/2020

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Партизан-2016 Спорт161932
ГРК Борец140923

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright