РК ОВЧЕ ПОЛЕ – РК БИСИНОВ ФРУИТ ЛЕНД

Детали

Датум Ч. League Сезона
09/10/2022 20:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Овче Поле131629
РК Бисинов Фруит Ленд131528