РК ОВЧЕ ПОЛЕ 1958 – РК ГОЛДЕН АРТ КЛ7

Детали

Датум Ч. League Сезона
15/05/2024 18:00 МЛАДИНСКА МАШКА ЛИГА - 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Овче Поле121830
РК Голден Арт КЛ7171633