РК ОВЧЕ ПОЛЕ 1958 – РК БИСИНОВ ФРУИТ ЛЕНД

Детали

Датум Ч. League Сезона
10/10/2023 18:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Овче Поле111829
РК Бисинов Фруит Ленд211536