РК МУЛТИ ЕСЕНС – ЗРК ГОЛДЕН АРТ

Детали

Датум Ч. League Сезона
15/05/2023 20:00 Прва Лига - Плеј ОФ 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Мулти Есенс171330
РК Голден Арт КЛ7061521