РК МУЛТИ ЕСЕНС – РК ГОЛДЕН АРТ КЛ7

Детали

Датум Ч. League Сезона
11/12/2023 20:00 МЛАДИНСКА МАШКА ЛИГА - 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Мулти Есенс162036
РК Голден Арт КЛ7131932