РК МУЛТИ ЕСЕНС – РК ГОЛДЕН АРТ КЛ7

Детали

Датум Ч. League Сезона
11/11/2023 15:30 КАДЕТСКА МАШКА ЛИГА - ГРУПА Б 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Мулти Есенс141630
РК Голден Арт КЛ7150621