РК МУЛТИ ЕСЕНС – РК БИСИНОВ ФРУИТ ЛЕНД

Детали

Датум Ч. League Сезона
05/03/2023 12:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Мулти Есенс242347
РК Бисинов Фруит Ленд111324