Наши пријатели

РК Младост Богданци – ГРК Борец

Details

Date Time League Season
04/12/2019 20:15 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2019/2020

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Младост Бог.141630
ГРК Борец120921

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright