РК МЛАДОСТ 1977 – ЗРК ГОЛДЕН АРТ

Детали

Датум Ч. League Сезона
29/04/2023 14:00 Прва Лига - Плеј ОФ 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Младост 1977141630
РК Голден Арт КЛ7161228