РК МЛАДОСТ 1977 – РК ШАМПИОН

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

Датум Ч. League Сезона
02/12/2023 18:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Младост 1977201636
РК Шампион090918