РК МЛАДОСТ 1977 – РК ГОЛДЕН АРТ-КЛ7

Детали

Датум Ч. League Сезона
26/03/2022 19:00 Прва Лига - Плеј ОФ 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Младост 1977131124
РК Голден Арт КЛ7131629