РК МЛАДОСТ 1977 – РК ГОЛДЕН АРТ КЛ7

Детали

Датум Ч. League Сезона
26/11/2023 15:30 МЛАДИНСКА МАШКА ЛИГА - 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Младост 1977121426
РК Голден Арт КЛ7111526