РК МЛАДОСТ 1977 – РК БИСИНОВ ФРУИТ ЛЕНД

Детали

Датум Ч. League Сезона
18/03/2023 14:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Младост 1977151732
РК Бисинов Фруит Ленд101222