РК МЛАДОСТ 1977 – ГРК БОРЕЦ

Детали

Датум Ч. League Сезона
11/12/2021 15:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Младост 1977121527
ГРК Борец121224