Наши пријатели

РК МЛАДОСТ 1977 – ГОЛДЕН АРТ КЛ7

Details

Date Time League Season
23/05/2021 19:00 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2020/2021

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Младост 1977151328
Голден Арт – КЛ 7141832

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright