Детали

Датум Ч. League Сезона
20/12/2022 17:30 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Металург-РА111223
Голден Арт101626