РК МАКЕДОНИЈА ЃОРЧЕ ПЕТРОВ – ЗРК ГОЛДЕН АРТ

Детали

Датум Ч. League Сезона
13/04/2023 18:00 Прва Лига - Плеј ОФ 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Македонија ЃП181634
Голден Арт132134