РК МАКЕДОНИЈА Ѓ.П – РК ГОЛДЕН АРТ-КЛ7

Детали

Датум Ч. League Сезона
10/12/2021 20:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Македонија ЃП141630
РК Голден Арт КЛ7212142