РК КУЗМАН ВАРДАР ИЛИНДЕН – ЖРК АСТИБО

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

Датум Ч. League Сезона
20/04/2024 12:45 ПИОНЕРСКА ЖЕНСКА ЛИГА ГРУПА А 2023/2024

Резултати

ЕкипаКрај
РК Кузман Вардар16
ЖРК Астибо10